Ваш кошик

0 - 0.00 грн -

Варіанти отримання товару.

Доставка кур'єром по Львову та передмісті.

Доставка будь-якого замовлення в межах міста Львова, здійснюється БЕЗКОШТОВНО, при умові вартості замовлення більше 500 гривень! Доставка замовлення вартістю до 500 грн коштує 30 грн. В передмістя — додаткова доплата 4 грн / км від межі міста. Доставка здійснюється з 10.00 до 19.30 годин в робочі дні та з 11.00 до 15.00 годин у суботу.

Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 11.30 годин - ми доставимо його в той же день. У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами час доставки. Форма оплати - готівкова, кур'єру в момент отримання товару. Можлива безготівкова передоплата з банківського рахунку. Доставка великогабаритної побутової техніки проводиться після повної передоплати вартості замовлення та за узгодженою ціною.

Доставка замовлення здійснюється до входу в будівлю.

Отримання замовлення в торгових представництвах “ТЕХПРОМ”

Ви можете отримати ваше замовлення в торгових представництвах “Техпром” за наступними адресами:

м. Львів

  • магазин “Техпром” на пл. Кропивницького, 5/3 (вхід з вул. Шептицьких, 44), тел.(032) 235-24-75

 

Доставка в наші представництва — БЕЗКОШТОВНА. Форма оплати — готівкова, в касу магазину.

Доставка по Україні службою доставки "Нова Пошта" та "Нічний експрес".

Доставка по Україні здійснюється службами доставки "Нова Пошта" та "Нічний експрес" згідно дійсних на момент відправки тарифів перевізників. Розрахунок за замовлення можна здійснити безпосередньо в відділенні перевізника, при цьому додатково сплачується комісія за пересилку грошей. Також можна здійснити предоплату за замовлення шляхом перерахунку коштів на рахунок компанії або на картковий рахунок, реквізити Вам повідомить оператор при опрацюванні Вашого замовлення. Після одержання коштів ми відправляємо замовлену техніку за допомогою обраної вами служби доставки і повідомляємо вам всю необхідну інформацію: дату доставки і адресу отримання у вашому місті; після цього ви можете отримати посилку, пред'явивши паспорт і сплативши вартість доставки та страховки відповідно до тарифів компанії-перевізника.

Більш детально — дзвоніть і Вам допоможуть співробітники компанії.

 

 

tot:0.088
clr: 9
cch:
qrt:0.024